Kontakt

Nasze zakłady

  • Zakład Przetwórstwa Drobiarskiego w Ostrzeszowie
  • Zakład Drobiarski w Kępnie
  • Zakład Produkcji Karmy w Ostrzeszowie
  • Zakład Wylęgu Drobiu w Ostrowie Wlkp.
  • Zakład Wylęgu Drobiu w Grabowie
  • Zakład Wylęgu Drobiu w Koninie

Centrala

Małgorzata Dąbrówka
Sekretariat
tel.: (62) 592 56 11
fax: (62) 592 56 10
e-mail: sekretariat.drop@drosed.com.pl
e-mail: drop@drop.pl

Dział Handlowy

dr Anna Owczarek
Dyrektor Handlowy
tel.: (62) 592 56 30
fax: (62) 592 56 10
e-mail: a_owczarek@drosed.com.pl

Dział Finansowo - Księgowy

Marzena Wawrocka
Główny Księgowy
Dyrektor Finansowy
tel.: (62) 592 56 80
fax: (62) 592 56 10
e-mail: m_wawrocka@drosed.com.pl

Dział Produkcji

Andrzej Oświęcimski
Dyrektor Produkcyjny
fax: (62) 583 11 10
e-mail: a_oswiecimski@drosed.com.pl

Renata Michalczyk
Kierownik Zakładu Drobiarskiego
tel.: (62) 583 11 11
fax: (62) 583 11 10
e-mail: r_michalczyk@drosed.com.pl

Karolina Marek
Kierownik Zakładu Konserw
tel.: (62) 586 18 13
fax: (62) 592 56 10
e-mail: k_marek@drosed.com.pl

Dział Sprzedaży Krajowej

Karina Wawrzyniak
Koordynator ds. Sprzedaży Krajowej
tel.: (62) 592 56 41
fax: (62) 592 56 10
e-mail: k_wawrzyniak@drosed.com.pl

Alina Saranek
tel.: (62) 592 56 28
fax: (62) 592 56 31
e-mail: a_saranek@drosed.com.pl

Dział Sprzedaży Tradycyjnej

Łukasz Bukowski
Menadżer ds. Sprzedaży Tradycyjnej w kategorii konserw
tel.: 668 410 519
e-mail: l_bukowski@drosed.com.pl

     Grzegorz Deluga
Koordynator ds. Kluczowych Klientów Sprzedaży Hurtowej i Detalicznej w Regionie Polski Południowej
tel.: 668 410 652
e-mail: g_deluga@drosed.com.pl

Piotr Ławniczak
Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów Region Centrum
tel.: 668 410 507
e-mail: p_lawniczak@drosed.com.pl

Patrycja Linke
RPH Detal
tel.: 668 410 574
e-mail: p_linke@drosed.com.pl

     Joanna Baranowicz
RPH Detal
tel.: 668 410 537
e-mail: j_baranowicz@drosed.com.pl

Katarzyna Zgała
RPH Detal
tel.: 604 936 530
e-mail: k_zgala@drosed.com.pl

Michał Ptak
RPH Detal
tel.: 668 410 588
e-mail: m_ptak@drosed.com.pl

Małgorzata Sawicka
RPH Detal
tel.: 668 410 570
e-mail: m_sawicka@drosed.com.pl

Dorota Trojak
RPH Detal
tel.: 668 410 592
e-mail: d_trojak@drosed.com.pl

Dział Sprzedaży Nowoczesnej

Magdalena Sekulska-Walkowiak
Menadżer ds. Kluczowych Klientów Sprzedaż Nowoczesna – kategoria konserw
tel.: 668 410 517
fax: (62) 592 56 33
e-mail: m_walkowiak@drosed.com.pl

Milena Szukalska
Koordynator sprzedaży nowoczesnej - drób
tel.: (62) 592 56 33
fax: (62) 592 56 20
e-mail: m_szukalska@drosed.com.pl

Ewa Mikołajczak
tel.: (62) 592 56 26
fax: (62) 592 56 20
e-mail: e_mikolajczak@drosed.com.pl

Żaneta Skraburska
tel.: (62) 592 56 26
fax: (62) 592 56 20
e-mail: z_skraburska@drosed.com.pl

Dział Eksportu

Aneta Górecka
Kierownik Działu Eksportu
tel.: (62) 592 56 24
fax: (62) 592 56 10
e-mail: a_gorecka@drosed.com.pl
e-mail: drop_export@drosed.com.pl

Daria Krawczyk
tel.: (62) 592 56 27
fax: (62) 592 56 10
e-mail: d_krawczyk@drosed.com.pl
e-mail: drop_export@drosed.com.pl

Dział Marketingu

Dominik Koper
Kierownik Działu Marketingu
tel.: (62) 592 56 02
fax: (62) 592 56 10
e-mail: d_koper@drosed.com.pl

Magdalena Nawrot
Specjalista ds. Budżetowania
tel.: (62) 592 56 02
fax: (62) 592 56 10
e-mail: m_nawrot@drosed.com.pl

Dział Jakości

Agnieszka Gudra
Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zapewnienia Jakości
tel.: (62) 583 11 06
fax: (62) 583 11 10
e-mail: a_gudra@drosed.com.pl

Dział Technologii

Ewa Wilk
Główny Technolog
tel.: (62) 592 56 52
fax: (62) 592 56 10
e-mail: e_wilk@drosed.com.pl

Mariola Gania
tel.: (62) 592 58 53
fax: (62) 592 56 10
e-mail: m_gania@drosed.com.pl

Dział Kontraktacji

Ilona Kieroń
Kierownik Działu Kontraktacji
tel.: (62) 592 56 46
fax: (62) 592 56 44
e-mail: i_kieron@drosed.com.pl

Alicja Mukalska
tel.: (62) 592 56 45
fax: (62) 592 56 44
e-mail: a_mukalska@drosed.com.pl