SPECJALISTA DS. EKSPORTU

 

Firma DROP SA z siedzibą w Ostrzeszowie jest jednym z większych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. Jesteśmy producentem drobiu świeżego i mrożonego oraz konserw. Działamy na rynku polskim i zagranicznym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Miejsce pracy: Ostrzeszów

Opis stanowiska:
-  realizacja założonych planów sprzedażowych poprzez aktywne prowadzenie sprzedaży produktów oferowanych przez firmę,
-  aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie kontaktów z obecnymi,
-  przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych,
-  koordynacja zamówień pod względem produkcji, spedycji oraz płatności,
-  nadzór nad dokumentacją eksportową.

Oczekiwania:
-  praktycznej znajomość pakietu MS Office,
-  znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (wymóg konieczny),
-  zmysł handlowy, pozytywna osobowość i nastawienie na rozwój,
-  łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych,
-  prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-  atrakcyjne wynagrodzenie,
-  pracę w doświadczonym zespole,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez DROP  S.A. z siedzibą w Ostrzeszowie ul. Al. Wojska Polskiego 1, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez DROP SA.  oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest DROP S.A. z siedzibą w Ostrzeszowie ul. Al. Wojska Polskiego 1. Ponadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne lub nieaktualne.”

Informujemy również, iż Administratorem podanych dobrowolnie przez kandydata danych osobowych jest DROP SA., z siedzibą w Ostrzeszowie al. Wojska Polskiego 1.

Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu na danym stanowisku.Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko objęte ogłoszeniem. 

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.

Inne działania na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody. Osoby, których dane są przetwarzane mają prawo do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania a także  prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych Cofnięcie zgody oraz żądanie usunięcia danych można dokonać w formie pisemnej przesłanej na adres Spółki lub drogą mailową na adres: rekrutacja.drop@drop.pl