Kontakt

Nasze zakłady

  • Zakład Przetwórstwa Drobiarskiego w Ostrzeszowie
  • Zakład Drobiarski w Kępnie
  • Zakład Produkcji Karmy w Ostrzeszowie
  • Zakład Wylęgu Drobiu w Ostrowie Wlkp.
  • Zakład Wylęgu Drobiu w Grabowie
  • Zakład Wylęgu Drobiu w Koninie

Centrala

Małgorzata Dąbrówka
Sekretariat
tel.: (62) 592 56 11
fax: (62) 592 56 10
e-mail: drop@drop.pl

Dział Handlowy

dr Anna Owczarek
Dyrektor Handlowy
tel.: (62) 592 56 30
fax: (62) 592 56 10
e-mail: a_owczarek@drosed.com.pl

Dział Finansowo - Księgowy

Marzena Wawrocka
Główny Księgowy
Dyrektor Finansowy
tel.: (62) 592 56 80
fax: (62) 592 56 10
e-mail: m_wawrocka@drosed.com.pl

Dział Produkcji

Andrzej Oświęcimski
Dyrektor Produkcyjny
tel.: (62) 583 11 14
fax: (62) 583 11 10
e-mail: a_oswiecimski@drosed.com.pl

Renata Michalczyk
Kierownik Zakładu Drobiarskiego
tel.: (62) 310 05 34
fax: (62) 583 11 10
e-mail: r_michalczyk@drosed.com.pl

Karolina Marek
Kierownik Zakładu Konserw i Karmy
tel.: (62) 592 58 13
fax: (62) 592 56 10
e-mail: k_marek@drosed.com.pl

Dział Realizacji Zamówień

Karina Wawrzyniak
Koordynator ds. Sprzedaży Krajowej
tel.: (62) 592 56 41
fax: (62) 592 56 10
e-mail: k_wawrzyniak@drosed.com.pl

Alina Saranek
tel.: (62) 592 56 28
fax: (62) 592 56 31
e-mail: a_saranek@drosed.com.pl

Anna Kruszczak
tel.: (62) 592 56 32
fax: (62) 592 56 31
e-mail: a_kruszczak@drosed.com.pl

Dział Sprzedaży Tradycyjnej

Łukasz Cionaka
Regionalny Kierownik Sprzedaży
tel.: 668 410 519
e-mail: l_cionaka@drosed.com.pl

Jacek Kaźmierczak
Region Centrum
tel.: 668 410 574
e-mail: j_kazmierczak@drosed.com.pl

Grzegorz Deluga
RPH Detal
tel.: 668 410 652
e-mail: g_deluga@drosed.com.pl

Katarzyna Zgała
RPH Detal
tel.: 604 936 530
e-mail: k_zgala@drosed.com.pl

Natalia Czaja
RPH Detal
tel.: 668 410 588
e-mail: n_czaja@drosed.com.pl

Dział Sprzedaży Nowoczesnej

Marlena Krupa
Key Account Manager - konserwa
tel.: 668 410 617
fax: (62) 592 56 20
e-mail: m_krupa@drosed.com.pl

Izabela Rusiłowska
Koordynator ds. Sprzedaży Nowoczesnej - drób
tel.: 668 410 535
fax: (62) 592 56 20
e-mail: i_rusilowska@drosed.com.pl

Ewa Mikołajczak
tel.: (62) 592 56 26
fax: (62) 592 56 20
e-mail: e_mikolajczak@drosed.com.pl

Żaneta Skraburska
tel.: (62) 592 56 26
fax: (62) 592 56 20
e-mail: z_skraburska@drosed.com.pl

Dział Eksportu

Aneta Górecka
Kierownik Działu Eksportu
tel.: (62) 592 56 24
fax: (62) 592 56 10
e-mail: a_gorecka@drosed.com.pl

Daria Krawczyk
tel.: (62) 592 56 27
fax: (62) 592 56 10
e-mail: d_krawczyk@drosed.com.pl

Marta Datko
tel.: (62) 592 56 27
fax: (62) 592 56 10
e-mail: m_datko@drosed.com.pl

Dział Marketingu

Dominik Koper
Kierownik Działu Marketingu
tel.: (62) 592 56 02
fax: (62) 592 56 10
e-mail: d_koper@drosed.com.pl

Magdalena Nawrot
Specjalista ds. Budżetowania
tel.: (62) 592 56 02
fax: (62) 592 56 10
e-mail: m_nawrot@drosed.com.pl

Dział Jakości

Agnieszka Gudra
Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zapewnienia Jakości
tel.: (62) 583 11 06
fax: (62) 583 11 10
e-mail: a_gudra@drosed.com.pl

Dział Technologii

Ewa Wilk
Główny Technolog
tel.: (62) 592 56 52
fax: (62) 592 56 10
e-mail: e_wilk@drosed.com.pl

Mariola Gania
tel.: (62) 592 58 53
fax: (62) 592 56 10
e-mail: m_gania@drosed.com.pl

Dział Kontraktacji

Ilona Kieroń
Kierownik Działu Kontraktacji
tel.: (62) 592 56 46
fax: (62) 592 56 44
e-mail: i_kieron@drosed.com.pl

Alicja Mukalska
tel.: (62) 592 56 45
fax: (62) 592 56 44
e-mail: a_mukalska@drosed.com.pl

  • DROP S.A.
    Al. Wojska Polskiego 1
    63-500 Ostrzeszów

    tel.: (62) 592 56 00
    fax: (62) 592 56 10

    e-mail: drop@drop.pl

  • DROP S.A. - logo

    DROSED S.A. - logo

    ROLDROP S.A. - logo

    SEDAR S.A. - logo

    LDC - logo