Omega 3

Firma Drop S.A. wprowadziła na rynku produkty z kategorii żywności funkcjonalnej: pasztety z dodatkiem kwasów Omega 3. Produkty oprócz oczywistych walorów energetycznych dostarczają organizmowi dodatkowe wartości pozytywnie wpływające na jego funkcjonowanie.

dalej...

Puszki 160g

Historycznie spoglądając filar sukcesów firmy na ryku pasztetów w Polsce: pasztet z kogucikiem w klasycznej puszce 160g. Pomimo bogatej oferty produktów i innych, nowocześniejszych opakowaniach, 160g puszka ciągle znajduje swoich wiernych zwolenników.

dalej...

Kubki AL 130g

Lekkie opakowanie, atrakcyjna etykieta i szeroki asortyment smakowy to powody sukcesów produktów w gramaturze 130g. Oprócz filarów sprzedaży - drób, kaczka, gęś, indyk na półka spotyka się coraz to nowe propozycje smakowe poszukiwane przez klientów.

dalej...

Puszki 90g

Stalowe puszki 90g są standardowo podstawą biwakowych posiłków jak również żelazną rezerwą na szybkie śniadania. Jednorazowa pojemność i gwarantowane smaki drób oraz kaczka w połączeniu z nowalijkami i świeżym pieczywem to podstawa porannego uśmiechu.

dalej...

Inne

Wychodząc na przeciw życzeniom klientów oferujemy również pasztety w niestandaardowych gramaturach: 50g, 80g, 400g. Znajdziemy również tu cieszący się dużym powodzeniem paszztecik w wersji "lekkiej", jak również propozycje bardziej ekskluzywne.

dalej...

Grupa Piast

DROP S.A. działa w ramach Grupy PIAST. Wspólnym celem przedsię­wzięcia jest filozofia "od pola do stołu". Realizujac tę myśl prowadzona jest produkcja zbóż, pasz, wylęgarnie, kurniki, ubojnie drobiu i przetwórstwo mięsa drobiowego.