historia

Już w 1945 istniał w Ostrowie samodzielny zakład zajmujący się produkcją drobiarską polegającą na skupie i przerobie jaj oraz na skupie i przerobie drobiu. Jednak początek istnienia Spółki datuje się od roku 1951, kiedy to połączono...

dalej...

władze

Dyrektor Generalny: Szymon Bestydziński
Biura Zarządu DROP S.A. Centrala telefon:+48 62 59 25 600 Sekretariat telefon:+48 62 59 25 611 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: drop@drop.pl

dokumenty

Poprawność działań firmy udokumentowana jest niezależnymi audytami i przyznawanymi certyfikatami uznającymi wysoki poziom pracy na wielu płaszczyznach. Współzawodnictwo w branży daje swoje wyniki w postaci licznych dyplomów.

dalej...

Profil działania firmy

Firma DROP S.A., jest jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. Spółka należy do światowej czołówki w produkcji zdrowej i bezpiecznej żywności najwyższej jakości. Produkty DROP S.A. znajdują coraz szersze uznanie wśród konsumentów krajowych i zagranicznych. Znajduje to potwierdzenie nie tylko w rosnącej sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym, lecz także w licznych nagrodach i wyróżnieniach. Drób będący surowcem do produkcji karmiony jest paszami pochodzenia roślinnego. Procesy produkcyjne są zgodne ze standardami Unii Europejskiej pod względem sanitarnym i technologicznym. Nowoczesne technologie, system zapewnienia bezpieczeństwa żywności - HACCP, stały nadzór weterynaryjny i wysoko wykwalifikowana kadra, przyczyniają się do powstania wyrobu najwyższej jakości potwierdzonych certyfikatami: BRC, IFS, GOST, Halal.

Grupa Drosed

Firma DROP S.A. od lutego 2015 roku znajduje się w strukturach Grupy Drosed. Przejęcie firmy Drop jest kolejnym milowym krokiem do realizacji strategii Grupy, która zakłada: optymalizację produkcji przemysłowej kurczaka, kaczki, gęsi i konserw we wszystkich zakładach, znalezienie nowych obszarów zaopatrzenia w drób oraz rozwinięcie działalności eksportowej. Drop, podobnie jak pozostałe spółki wchodzące w skład Grupy Drosed, pozostaje autonomicznie zarządzaną firmą, realizującą cele całej Grupy.