Centrala

Małgorzata Dąbrówka Sekretariat telefon:+48 62 59 25 611 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: drop@drop.pl

Dział Handlowy

dr Anna Owczarek Dyrektor Handlowy telefon:+48 62 59 25 630 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: anna.owczarek@drop.pl

Dział Realizacji Zamówień

Aleksandra Dębska telefon:+48 62 59 25 632 fax:+48 62 59 25 631 e-mail: aleksandra.debska@drop.pl

Dział Sprzedaży Tradycyjnej

Edyta Stypka Regionalny Kierownik Sprzedaży telefon:+48 668 410 588 e-mail: edyta.stypka@drop.pl
Jarosław Krajewski region CENTRUM telefon:+48 604 936 530 e-mail: jaroslaw.krajewski@drop.pl
Jacek Koper region POŁUDNIE telefon:+48 668 410 535 e-mail: jacek.koper@drop.pl
Paulina Bugajska region ZACHÓD telefon:+48 668 410 507 e-mail: paulina.bugajska@drop.pl

Dział Sprzedaży Nowoczesnej

Jacek Kaźmierczak Key Account Manager - drób telefon:+48 668 410 574 fax:+48 62 59 25 620 e-mail: jacek.kazmierczak@drop.pl
Marlena Krupa Key Account Manager - konserwa telefon:+48 668 410 617 fax:+48 62 59 25 620 e-mail: marlena.krupa@drop.pl
Ewa Mikołajczak telefon:+48 62 59 25 626 fax:+48 62 59 25 620 e-mail: ewa.mikolajczak@drop.pl
Kamila Warszawska telefon:+48 62 59 25 626 fax:+48 668 410 527 e-mail: kamila.warszawska@drop.pl

Dział Eksportu

Aneta Górecka Kierownik Działu Eksportu telefon:+48 62 59 25 624 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: aneta.gorecka@drop.pl
Daria Krawczyk telefon:+48 62 59 25 627 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: daria.krawczyk@drop.pl
Stanisław Janas telefon:+48 62 59 25 627 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: stanislaw.janas@drop.pl

Dział Sklepów Firmowych

Karina Wawrzyniak Kierownik Sklepów Firmowych telefon:+48 62 59 25 641 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: karina.wawrzyniak@drop.pl
Alina Saranek telefon:+48 62 59 25 628 fax:+48 62 59 25 620 e-mail: alina.saranek@drop.pl

Dział Marketingu

Dominik Koper Kierownik Działu Marketingu telefon:+48 62 59 25 602 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: dominik.koper@drop.pl

Dział Technologii i Kontroli Jakości

Bożena Kusterka Główny Technolog telefon:+48 62 59 25 652 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: bozena.kusterka@drop.pl
Mariola Gania telefon:+48 62 59 25 853 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: mariola.gania@drop.pl

Dział Kontraktacji

Alicja Mukalska telefon:+48 62 59 25 645 fax:+48 62 59 25 644 e-mail: alicja.mukalska@drop.pl
Ilona Kieroń telefon:+48 62 59 25 646 fax:+48 62 59 25 644 e-mail: ilona.kieron@drop.pl

Zakłady

Biura Zarządu DROP S.A. Centrala telefon:+48 62 59 25 600 Sekretariat telefon:+48 62 59 25 611 fax:+48 62 59 25 610 e-mail: drop@drop.pl
Zakład Przetwórstwa Drobiarskiego w Ostrzeszowie 63-500 Ostrzeszów, ul. Al. Wojska Polskiego 1 telefon:+48 62 586 18 00 fax:+48 62 586 18 10 e-mail: zpdostrz@drop.pl
Zakład Drobiarski w Kępnie 63-600 Kępno, ul. Wrocławska 7 telefon:+48 62 583 11 00 fax:+48 62 583 11 10 e-mail: zdkepno@drop.pl
Zakład Produkcji Karmy w Ostrzeszowie 63-500 Ostrzeszów, ul. Al. Wojska Polskiego 1 telefon:+48 62 59 25 617 fax:+48 62 59 25 616 e-mail: info@kumpel.info.pl
Zakład Wylęgu Drobiu w Ostrowie Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp., ul. Okólna 5 telefon:+48 62 736 03 19
Zakład Wylęgu Drobiu w Grabowie 63-520 Grabów n/Prosną, ul. Młyńska 6 telefon:+48 62 59 25 656 fax:+48 62 59 25 656
Zakład Wylęgu Drobiu w Koninie 62-500 Konin, ul. Żwirki i Wigury 14 telefon:+48 63 242 86 95 fax:+48 63 242 86 95