Drób

Tuszki, elementy i podroby drobiowe - wytwarzane z trzech gatunków drobiu: kaczek, gęsi i perlic, hodowa­nych w specjalistycznych i nowoczes­nych fermach, zintegrowanych z DROP S.A.

Konserwy

Pasztety drobiowe to wiodący kierunek produkcji DROP S.A. Sztandarowy produkt "pasztecik z kogucikiem" jest szeroko znanym produktem plasującym się z topowymi udziałami w rynku.

Sklepy Drop

Firma posiada sieć około 20 sklepów, zlokalizowanych w województwach wielkopolskim i dolnośląskim. Sklepy oferują produkty drobiarskie...

dalej...

Kariera

Firma DROP S.A. w związku z szybkim rozwojem firmy prowadzi nabór pracowników o różnych specjalizacjach. Być może to Ciebie szukamy?

dalej...

Kulinaria

Prawie, że wymogiem mody stało się własnoręczne przyrządzanie ciekawych potraw. Dostarczamy Państwu wysokiej klasy drób, a tutaj również...

dalej...

 

Uprzejmie informujemy, że w Ostrzeszowie przy ul. Aleja Wojska Polskiego 1 swoją siedzibę posiada Drop S.A. Zasadniczym obszarem działalności gospodarczej Drop S.A., której nadany został numer identyfikacji podatowej NIP: 622-10-01-627 i która wpisana jest do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000112310, jest chów i hodowla drobiu oraz produkcja wyrobów z mięsa, przetwarzanie, konserwowanie mięsa z drobiu i produkcja wyrobów z mięsa.

Powyższe dane przekazujemy, aby uniknąć ewentulanych nieporozumień i pomyłek ze spółką Drop S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Syta 114z/1, której nadany został numer identyfikacji podatkowej NIP 526-24-99-339 i która wpisana jest do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców pod numerem 0000284461, a której działalność gospodarcza skupia się przede wszystkim na hurtowym obrocie odpadami i surowcami wtórnymi.

Z poważaniem,
Zarząd Spółki